خانه

چرا کفپوش صنعتی ؟                              

می توان گفت در تمام پرژه های کف سازی دو فاکتور مقاومت و زیبایی در انتخاب نوع کفپوش تعین کننده بوده و حرف نهایی را خواهند زد. کفپوش های صنعتی دو پارامتر مقاومت و زیبایی را داراست ومیتوان گفت در اغلب پرژه های کفسازی بهترین انتخاب و در مواردی تنها انتخاب خواهد بود.کفپوش های صنعتی در دو گروه پایه سیمانی و پایه رزینی ( کفپوش رزینی )تقسیم میشوند . کفپوش پایه سیمانی ، بتن سخت یا کفپوش بتنی صنعتی نام داشته و پایه رزینی در را تحت عنوان اپوکسی و پلی یورتان  می شناسیم.

بتن سخت در مقایسه با بتن های معمولی از مقاومت فوق العاده ای در برابر عوامل جوی و تنش های فشار ی و سایشی برخوردار بوده و از نظر ظاهری پس از پرداخت ، ظاهری همچون گرانیت خواهد داشت. علاوه بر مقاومت و زیبایی بتن سخت  علی رغم سیقلی بودن و دارا بودن سطحی آیینه ای دارای خاصیت آنتی استاتیکی نیز میباشد.

بتن سخت را تحت عنوان بتن ضد سایش نیز می شناسند. اگرچه از نظر علمی بتن ضد سایش که میزان سایش در آن صفر باشد وجود خارجی ندارد ،اما بتن ضد سایش به دلیل میزان سایش بسیار ناچیز به این نام معروف شده است. میزان سایش در بتن ضد سایش یا به عبارت بهتر بتن صنعتی هشت الی ده درصد بتن های معمولی با عیار ۳۵۰ می باشد و این امر دلیل شهرت یافتن بتن صنعتی به عنوان بتن ضد سایش می باشد.

کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان نیز از خواصی همانند کفپوش بتن سخت برخوردار هستند و همانند کفپوش های بتن سخت فوقالعاده مقاوم ، زیبا و دارای تنوع بسیار بالایی می باشند.این نوع کفپوش ها تحت عنوان کفپوش ضد سایش رزینی و کفپوش رزینی نیز شناخته می شوند.

 

                                      

بتن آرملات   بتن سخت   هارد بتن بتن ماله پروانه 
خدمات شرکت ما
اپوکسی بتن لیسه ای کفپوش بتنی صنعتی جدول کشی
بتن منقش کف سوله            کفپوش بتن استامپی  کفپوش پایه رزینی
کفپوش بتن رنگی محوطه سازی   کفپوش بتن طرح دار کفپوش بتنی
بتن کف        

 

کلمات کلیدی

کفپوش صنعتی ، کفسازی ، کفپوش بتنی صنعتی ، بتن ضد سایش ، کفپوش رزینی ، اپوکسی ، پلی یورتان، آرملات ، بتن لیسه ای ، بتن ماله پروانه